Witam, skoro tutaj trafiłeś to na pewno szukasz informacji na temat
"Jak zarobić pieniądze przez internet?".

Znajdziesz u nas odpowiedzi na pytania "Jak łatwo zarobić pieniądze?" i "Jak zarobić duże pieniądze?". Na podstronach naszego serwisu znajdziesz treści które opisują jak pozycjonować i katalogować strony internetowe aby zajmowały wysokie miejsca w wyszukiwarkach. Zarabianie w internecie to obszerny temat który warto zgłębić dla dobra własnego portfela.


Menu

Wyszukaj

Konto użytkownika


zaloguj na stałe.
przypomnij hasło
darmowa rejestracja

Reklama

Motywacja: Nie wyrównuj do dołu tylko samemu działaj.

Dlaczego ważnym jest aby podczas odwiedzin różnych stron korzystać z reklam które są zamieszczone na witrynie, ponieważ klikając na daną reklamę którą jesteśmy akurat zainteresowani, pozwalamy na to aby dany reklamodawca zapłacił webmasterowi za przekierowanie użytkownika na reklamowaną stronę. Oczywiście teraz powstanie fala oburzenia, jak to dajemy zarobić ludziom na sobie ?, na tym że klikamy ? Po pierwsze nic za to nie płacimy ze klikniemy w czyjąś reklamę, następnie ważnym jest aby zauważyć, oddając klik na reklamę która nas przenosi do innej witryny pozwalamy gromadzić środki które zostaną przeznaczone na utrzymanie strony oraz jej rozwój.

Następną kwestia jest to że skoro nie chcesz klikać w czyjeś reklamy aby ta osoba nie zarabiała na tym to najlepiej nie korzystaj w ogóle z internetu. Mianowicie odbierając możliwość zarobku webmasterom wstrzymujesz rozwój i postęp witryn którymi oni się zajmują a to ciągnie za sobą częściowe odejście ludzi którzy zajmują sie ewolucją internetu do innych sektorów zarobkowych. To w następstwie spowoduje zastój w rozwoju witryn i konsekwentnie nie będzie stałych oraz rzetelnych aktualizacji ponieważ nie będzie maił kto tego robić, a wszystko sie zaczęło od kliknięcia.

Następną też dość ważną kwestią jest to że każdy może tak zarabiać, nawet Ty. Wystarczy że założysz swoja własną witrynę na jakiś ciekawy temat którym się interesujesz i zamieścisz reklamę. To nic trudnego, oczywiście bez drobnego przygotowania się nie da zrobić wszystkiego, ale w internecie istnieją już rozwiązania ułatwiające budowanie witryny nawet przez osoby nie mające pojęcia o html czy jakim kol wiek innym języku opisu strony.

Teraz zgłębiając temat można pomyśleć w ten sposób, skoro ja nikomu nie kliknę w reklamy tylko spisze sobie adres i sam się przeniosę na wybraną witrynę to nie dam zarobić innym, mimo ze mnie to nic nie kosztuje bo wszystkie koszty z tym związane ponosi reklamodawca. To da w efekcie spowolnienie ewolucji internetu, a gdybyśmy chcieli własną witrynę skonstruować i taki trend by sie utrzymywał wśród większości internautów to nawet byśmy nie odzyskali kosztów utrzymania witryny.

Kończąc ten długi wywód, jeśli jesteś zainteresowany jakąś treścią która wyświetla się na jakiejś reklamie w jakiejś witrynie to kliknij ją i przenieś się w ten sposób na inną stronę www. Pomożesz nie tylko webmasterowi ale też sobie samemu i wielu internautom którzy będą odwiedzać tą i inne strony dziś i w przyszłości.


2008-03-24 22:09:03 - wariat