Witam, skoro tutaj trafiłeś to na pewno szukasz informacji na temat
"Jak zarobić pieniądze przez internet?".

Znajdziesz u nas odpowiedzi na pytania "Jak łatwo zarobić pieniądze?" i "Jak zarobić duże pieniądze?". Na podstronach naszego serwisu znajdziesz treści które opisują jak pozycjonować i katalogować strony internetowe aby zajmowały wysokie miejsca w wyszukiwarkach. Zarabianie w internecie to obszerny temat który warto zgłębić dla dobra własnego portfela.


Menu

Wyszukaj

Konto użytkownika


zaloguj na stałe.
przypomnij hasło
darmowa rejestracja

Reklama

Jak zarobić na BitMails.info ?

Pytanie często zadawane przez osoby pierwszy raz spotykające się z tym programem internetowym. Serwis oferuje zarabianie po przez klikanie w reklamy dostarczane drogą e-mail na elektroniczną skrzynkę. Dodatkowo każdy zarejestrowany użytkownik może dorabiać klikając w linki i banery dostępne po zalogowaniu w panelu użytkownika. Każdy użytkownik może posiadać takie konto całkowicie za darmo. Bardzo dobrą stroną serwisu bitmails.info jest możliwość uczestniczenia w programie całkowicie bez opłat, z możliwością usunięcia konta przez użytkownika w dowolnym momencie nie ponosząc żadnych kosztów.


Gdzie i jak klikać aby zarobić ?

To proste, do całej zabawy potrzebna jest nam tylko skrzynka e-mail. Podczas rejestracji w programie podajemy swój adres e-mail, na niego przyjdzie wiadomość z linkiem który potwierdzi chęć zapisu w serwisie. Jest to wymagane aby nie można było wysyłać spamu do użytkowników którzy sobie nie życzą takich wiadomości. Jeśli otrzymasz taki mail z linkiem do potwierdzenia zapisu a nie zapisywałeś się do serwisu bitmails.info zignoruj go, ponieważ ktoś użył Twojego adresu w celu oszukania serwisu i Ciebie. Kontynuując, po potwierdzeniu chęci zapisu, przejdziesz do panelu gdzie wpisuje się swoje dane osobowe oraz zainteresowania. Numer konta możesz nie wypełniać aż do dnia w którym będzie to konieczne. Przy usuwaniu konta wszystkie dane zostaną automatycznie skasowane z serwera i nigdy nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Po takiej rejestracji jesteśmy gotowi do zbierania zarobków na koncie użytkownika programu bitmails.info.


W pierwszej kolejności zapraszam do klikania w maile, mają największą wartość. Bardzo szybko uzbierasz na swoją pierwszą reklamę. Jeśli będziesz potrzebował więcej środków zapraszam do płatnych klików gdzie można znaleźć bardzo dużą ilość linków i banerów kierujących na reklamowane strony internetowe. Istnieją jeszcze dwa podobne działy w których można znaleźć dodatkowe płatne linki. Pierwszy to Kliki konkursowe gdzie dodatkową nagrodą co kilka kliknięć jest dodatkowy bonus. A drugi to tanie kliki PTP. Kliki PTP służą do reklamowania innych programów internetowych promujących różne marki i serwisy.


Do czego najlepiej wykorzystać serwis BitMails.info ?

To temat rzeka. Można dosłownie do wszystkiego co ma związek z promocją, reklamą i marketingiem w internecie. Uzbierane kwoty można wydać na reklamy własnych stron internetowych, lub do polecania różnych programów partnerskich. W BitMails.info jest bardzo duża ilość uczestników którzy chętnie podejmą się różnych zadań internetowych. Jednocześnie są też bardzo dobrym polem do reklamowania różnych usług bądź też towarów. W wypadku przygotowań strony do sprzedaży również warto zainwestować trochę czasu w reklamę serwisu aby wyglądał na bardziej poczytny.

Aby skorzystać z oferty serwisu bitmails.info zapraszam do rejestracji: Reklama w internecie


2008-09-30 12:50:18 - wariat