Witam, skoro tutaj trafiłeś to na pewno szukasz informacji na temat
"Jak zarobić pieniądze przez internet?".

Znajdziesz u nas odpowiedzi na pytania "Jak łatwo zarobić pieniądze?" i "Jak zarobić duże pieniądze?". Na podstronach naszego serwisu znajdziesz treści które opisują jak pozycjonować i katalogować strony internetowe aby zajmowały wysokie miejsca w wyszukiwarkach. Zarabianie w internecie to obszerny temat który warto zgłębić dla dobra własnego portfela.


Menu

Wyszukaj

Konto użytkownika


zaloguj na stałe.
przypomnij hasło
darmowa rejestracja

Reklama

Jak zarabiać w internecie?

Jak zarabiać w internecie ?

To pytanie które zadaje każdy kto chce wejść na rynek internetowy. Pytanie jest w miarę proste ale odpowiedź dość zawiła i wielowątkowa dlatego postanowiłem niniejszy artykuł rozbić na różne części które będą kontynuowane w osobnych treściach, dokładnie omawiające całe zagadnienie.

Temat dość rozległy dlatego w tym artykule opiszę tylko poszczególne działy. Pod każdym opisem znajdzie się link prowadzący do artykułów rozwijających dany temat.

Posiadając stronę internetową, posiadamy narzędzie marketingowe, chętnie wykorzystywane przez ludzi którzy chcą swoje serwisy wypromować. Sposoby zbierania zarobków na stronach internetowych są przeróżne i działają na innych zasadach, jednakże wszystkie są do swobodnego ogarnięcia przez każdego użytkownika sieci czy też administratora strony.

Pierwszym w sumie najłatwiejszym sposobem gromadzenia zarobków ze strony internetowej to umieszczanie banerów reklamowych na swoich stronach. Można to robić na kilka sposobów. Sprzedając samemu usługi lub zapisując sie do systemu który oferuje dosttarczanie reklam na naszą witrynę.

Rozwinięciem powyższego pomysłu jest sprzedaż linków pozycjonująco-reklamujacych. Taki link można sprzedać na kilka miesięcy za konkretną sumę, w grę również wchodzi przedłużanie oferty przez kupującego link.

Programy partnerskie to systemy które pomagają witrynie internetowej na zarabianiu.
Większość programów partnerskich opiera się o wyświetlanie cudzych reklam. Można w ten sposób zarabiać, najczęstsza formą jest zarobek za przekierowanie unikalnego użytkownika na reklamowaną stronę internetową. Jest to forma sprzedaży/wynajmu powierzchni reklamowych swojej witryny internetowej. Zazwyczaj zyski z takiego partnerstwa to przedział między 0,05zł-0,12zł w polskich warunkach. Dobrą wiadomością jest że posiadając stronę generującą minimum 2000 wyświetleń dziennie można sprzedać swoje powierzchnie reklamowe serwisom oferującym o wiele wyższe stawki. Jednocześnie jeśli nie posiadasz tak dobrze oglądanej strony nie musisz się martwić że nie zarobisz na przedłużenie domeny. W alternatywie są serwisy promujące swoje marki. Dobrym przykładem tu jest mBank. Zazwyczaj nie ma tutaj codziennych zarobków ale sa za to wysokie prowizje od każdej usługi, przy czym bardzo ważnym punktem jest tu że większość usług popularnych jest bez oplat dzięki czmu użytkownicy internetu szybciej podejmują decyzje.


Link do dyskusji na forum : http://zarabianie-online.com/forum/viewtopic.php?t=86
2008-08-25 14:13:58 - wariat