Witam, skoro tutaj trafiłeś to na pewno szukasz informacji na temat
"Jak zarobić pieniądze przez internet?".

Znajdziesz u nas odpowiedzi na pytania "Jak łatwo zarobić pieniądze?" i "Jak zarobić duże pieniądze?". Na podstronach naszego serwisu znajdziesz treści które opisują jak pozycjonować i katalogować strony internetowe aby zajmowały wysokie miejsca w wyszukiwarkach. Zarabianie w internecie to obszerny temat który warto zgłębić dla dobra własnego portfela.


Menu

Wyszukaj

Konto użytkownika


zaloguj na stałe.
przypomnij hasło
darmowa rejestracja

Reklama

Co zrobić aby znaleźć szybko poleconych

Pytanie które nurtuje każdego początkującego w świecie GPTR.
Znalezienie ludzi którzy chętnie by się zapisywali do promowanych programów jest dość ciężko, szczególnie dla osoby która nigdy wcześniej tego nie robiła. Metod jest wiele, niektóre można samemu zorganizować a za inne trzeba płacić. Postaram się obie grupy w skrócie przedstawić.

Metody płatne.
Najczęściej stosowane jest wykupywanie mailingów w podobnych serwisach. Jest cała gama polskich serwisów skupiająca dużą ilość osób które często rejestrują sie chętnie do programów w których są drzewka poleconych.
Jeśli szukasz aktywnych użytkowników którzy często wykonują jakieś zadania za jakąś prowizję to najlepiej wykupić reklamę w serwisie GPTR (płatne linki).

Metody darmowe.
Najskuteczniejsza darmowa metoda to zapis do serwisu takiego jak BitMails.info Bardzo szybko zarabiając pieniądze w licznych konkursach polegających na klikaniu w linki i banerki oraz za czytanie płatnych maili. Za szybko uzbierane środki możesz wykupić reklamę która przyciągnie nowych zapisujących sie z Twojego polecenia.


2008-07-21 16:28:22 - wariat